شیار | shiar.ir

       

       

       

       

       

       

چنگیزخان(گفت و شنود)

گفت: پیش‌نویس توافق‌ نهایی یا همان «جمع‌بندی» که قرار است امروز در وین منتشر شود شامل 20 صفحه متن اصلی و 80 صفحه ضمائم است.

گفتم: یعنی از یک جزوه 20 صفحه‌ای، 80 صفحه خلاصه‌برداری کرده‌اند؟! 

گفت: نه بابا، برای این 20 صفحه، 80 صفحه توضیح نوشته‌اند.

گفتم: تیم هسته‌ای کشورمان باید در مقابل نمایندگان شش کشور موسوم به 5+1 خیلی حواسش جمع باشد، چون در 3 صفحه توافق لوزان یک خروار حرف و حدیث علیه برنامه هسته‌ای ایران جا داده بودند، چه برسد به 100 صفحه! 
گفت: تیم کشورمان که اگر می‌خواست کوتاه بیاید، مذاکرات اینهمه طولانی نمی‌شد ولی بعضی‌ها را بگو که برخورداری از فناوری هسته‌ای را بی‌ارزش! می‌دانند و بدشان نمی‌آید که بخش‌هایی از آن حذف شود!
گفتم: آن عده اندک و کم‌شمار را بی‌خیال باش... آنها جان به جانشان کنی، دنبال بزک کردن آمریکا هستند... یارو می‌گفت؛ اگر می‌دونستید که چنگیزخان با سوزاندن کتاب‌های علمی چقدر از بار درس‌هایی که قرار بود بخونیم کم کرده است، هر شب جمعه برایش هزار تا فاتحه می‌خوندید!

 

                                                                .  .  .

 

دکل(گفت و شنود)

گفت: روزنامه‌های زنجیره‌ای و سایت مدعی اصلاحات در یک اقدام هماهنگ، تیتر زدند و خبر دادند که چه نشسته‌اید! یک دکل نفتی گم شده است!

گفتم: به قول رستم قاسمی، دکل که خودکار و مداد نیست که گم شود؟! دکل نفتی کلی تأسیسات و حداقل 50 خدمه دارد.

گفت: یکی از روزنامه‌های زنجیره‌ای نوشته بود که بعله! این دکل را برده‌اند به خلیج مکزیک!

گفتم: ولی این دکل اصلاً وارد ایران نشده و خریدار که یک پیمانکار بوده بخشی از قسط را نداده و دکل به ایران منتقل نشده بود. تازه ماجرا مربوط به همین مدعیان اصلاحات است.

گفت: مثل اینکه این جماعت مدعی اصلاحات اصلاً نمی‌دانند دکل چیست؟ و چه اندازه‌ای دارد؟ و همین که از اتاق فرمان به آنها دستور می‌دهند شروع به نوشتن می‌کنند و...

گفتم: چه عرض کنم؟! پیرزنی که بعد از خرید خسته شده بود وارد موزه «لوور» در پاریس شد و روی یک صندلی نشست. مدیر موزه به او گفت؛ مادر جان! این صندلی متعلق به ناپلئون است و پیرزن که اصلاً تا آن وقت اسم ناپلئون را هم نشنیده بود جواب داد؛ خب! ننه جان! اگر اومد بلند میشم اون بشینه!

استقلال ۴ مربی خارجی را در نظر دارد

سه شنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۰۸:۱۶ ب.ظ
مدیرعامل باشگاه استقلال از دریافت بیوگرافی ۴ مربی خارجی برای هدایت این تیم خبر داد.

بهرام افشارزاده در مورد انتخاب سرمربی استقلال اظهار داشت: ما فعلا بیوگرافی 4 مربی خارجی را دریافت کرده ایم اما تا زمانی که هیات مدیره تشکیل نشود نمی توانیم در مورد هیچ کدام نظری بدهیم.

وی افزود: باید ابتدا تکلیف باشگاه روشن شود و سپس تصمیم گیری کنیم.

افشارزاده در خصوص اینکه این 4 مربی توسط چه کسی به باشگاه معرفی شده گفت: من محرم اسرار باشگاه هستم و نمی توانم فعلا چیزی بگویم. هر گاه هیات مدیره تشکیل شد و به جمع بندی رسیدیم صحبت می کنم.

مدیرعامل استقلال در مورد گزینه های داخلی و اینکه هر روز گمانه های بیشتری برای حضور منصوریان در استقلال مطرح می شود گفت: در مورد مربی ایرانی هنوز هیچ حرفی نشده و تمام این اخباری که بیرون می آید نظر شخصی خودشان است. هرگاه از زبان من نام مربی ایرانی شنیدید باور کنید.

افشارزاده که قرار بود امروز به دیدار وزیر ورزش برود گفت: هنوز وزیر در وزاتخانه حضور پیدا نکرده اما حتما به دیدار او می روم.

وی در این مورد که خودش ترجیح می دهد مربی خارجی در استقلال باشد یا داخلی گفت: نظرم را در هیات مدیره اعلام می کنم.
۹۴/۰۳/۰۵