شیار | shiar.ir

       

       

       

       

       

       

چنگیزخان(گفت و شنود)

گفت: پیش‌نویس توافق‌ نهایی یا همان «جمع‌بندی» که قرار است امروز در وین منتشر شود شامل 20 صفحه متن اصلی و 80 صفحه ضمائم است.

گفتم: یعنی از یک جزوه 20 صفحه‌ای، 80 صفحه خلاصه‌برداری کرده‌اند؟! 

گفت: نه بابا، برای این 20 صفحه، 80 صفحه توضیح نوشته‌اند.

گفتم: تیم هسته‌ای کشورمان باید در مقابل نمایندگان شش کشور موسوم به 5+1 خیلی حواسش جمع باشد، چون در 3 صفحه توافق لوزان یک خروار حرف و حدیث علیه برنامه هسته‌ای ایران جا داده بودند، چه برسد به 100 صفحه! 
گفت: تیم کشورمان که اگر می‌خواست کوتاه بیاید، مذاکرات اینهمه طولانی نمی‌شد ولی بعضی‌ها را بگو که برخورداری از فناوری هسته‌ای را بی‌ارزش! می‌دانند و بدشان نمی‌آید که بخش‌هایی از آن حذف شود!
گفتم: آن عده اندک و کم‌شمار را بی‌خیال باش... آنها جان به جانشان کنی، دنبال بزک کردن آمریکا هستند... یارو می‌گفت؛ اگر می‌دونستید که چنگیزخان با سوزاندن کتاب‌های علمی چقدر از بار درس‌هایی که قرار بود بخونیم کم کرده است، هر شب جمعه برایش هزار تا فاتحه می‌خوندید!

 

                                                                .  .  .

 

دکل(گفت و شنود)

گفت: روزنامه‌های زنجیره‌ای و سایت مدعی اصلاحات در یک اقدام هماهنگ، تیتر زدند و خبر دادند که چه نشسته‌اید! یک دکل نفتی گم شده است!

گفتم: به قول رستم قاسمی، دکل که خودکار و مداد نیست که گم شود؟! دکل نفتی کلی تأسیسات و حداقل 50 خدمه دارد.

گفت: یکی از روزنامه‌های زنجیره‌ای نوشته بود که بعله! این دکل را برده‌اند به خلیج مکزیک!

گفتم: ولی این دکل اصلاً وارد ایران نشده و خریدار که یک پیمانکار بوده بخشی از قسط را نداده و دکل به ایران منتقل نشده بود. تازه ماجرا مربوط به همین مدعیان اصلاحات است.

گفت: مثل اینکه این جماعت مدعی اصلاحات اصلاً نمی‌دانند دکل چیست؟ و چه اندازه‌ای دارد؟ و همین که از اتاق فرمان به آنها دستور می‌دهند شروع به نوشتن می‌کنند و...

گفتم: چه عرض کنم؟! پیرزنی که بعد از خرید خسته شده بود وارد موزه «لوور» در پاریس شد و روی یک صندلی نشست. مدیر موزه به او گفت؛ مادر جان! این صندلی متعلق به ناپلئون است و پیرزن که اصلاً تا آن وقت اسم ناپلئون را هم نشنیده بود جواب داد؛ خب! ننه جان! اگر اومد بلند میشم اون بشینه!

مهاجم برزیلی هم از پرسپولیس رفتنی شد

سه شنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۰۸:۲۲ ب.ظ
ژوزه تادو بازیکن برزیلی پرسپولیس ظهر امروز (سه‌شنبه)  برای دریافت بخشی از مطالباتش به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرد اما نه تنها دست خالی باشگاه  را ترک کرد بلکه به وی گفتند خودش باید مشکل ویزای همسرش را حل کند.

تادو برای تمدید ویزای همسرش دیر اقدام کرده است و به این خاطر باید به اداره گذرنامه جریمه پرداخت کند از این‌رو این بازیکن از مسئولان باشگاه پرسپولیس درخواست کرد جریمه مربوطه را بپردازند اما به وی و مدیربرنامه‌هایش اعلام شد، پولی در حساب باشگاه نیست. با توجه به این قضیه قرار شد تادو خودش جریمه ویزای همسرش را پرداخت کند تا بتواند روز پنجشنبه ایران را ترک کند.

مهاجم برزیلی پرسپولیس امروز در صحبت‌هایی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشت متوجه شد که برای فصل آینده جایی در این تیم ندارد و قرار شد بعد از مشخص شدن وضعیت مدیریت باشگاه، مدیربرنامه‌های او برای تسویه حساب نهایی به باشگاه پرسپولیس مراجعه کند.

۹۴/۰۳/۰۵