شیار | shiar.ir

       

       

       

       

       

       

چنگیزخان(گفت و شنود)

گفت: پیش‌نویس توافق‌ نهایی یا همان «جمع‌بندی» که قرار است امروز در وین منتشر شود شامل 20 صفحه متن اصلی و 80 صفحه ضمائم است.

گفتم: یعنی از یک جزوه 20 صفحه‌ای، 80 صفحه خلاصه‌برداری کرده‌اند؟! 

گفت: نه بابا، برای این 20 صفحه، 80 صفحه توضیح نوشته‌اند.

گفتم: تیم هسته‌ای کشورمان باید در مقابل نمایندگان شش کشور موسوم به 5+1 خیلی حواسش جمع باشد، چون در 3 صفحه توافق لوزان یک خروار حرف و حدیث علیه برنامه هسته‌ای ایران جا داده بودند، چه برسد به 100 صفحه! 
گفت: تیم کشورمان که اگر می‌خواست کوتاه بیاید، مذاکرات اینهمه طولانی نمی‌شد ولی بعضی‌ها را بگو که برخورداری از فناوری هسته‌ای را بی‌ارزش! می‌دانند و بدشان نمی‌آید که بخش‌هایی از آن حذف شود!
گفتم: آن عده اندک و کم‌شمار را بی‌خیال باش... آنها جان به جانشان کنی، دنبال بزک کردن آمریکا هستند... یارو می‌گفت؛ اگر می‌دونستید که چنگیزخان با سوزاندن کتاب‌های علمی چقدر از بار درس‌هایی که قرار بود بخونیم کم کرده است، هر شب جمعه برایش هزار تا فاتحه می‌خوندید!

 

                                                                .  .  .

 

دکل(گفت و شنود)

گفت: روزنامه‌های زنجیره‌ای و سایت مدعی اصلاحات در یک اقدام هماهنگ، تیتر زدند و خبر دادند که چه نشسته‌اید! یک دکل نفتی گم شده است!

گفتم: به قول رستم قاسمی، دکل که خودکار و مداد نیست که گم شود؟! دکل نفتی کلی تأسیسات و حداقل 50 خدمه دارد.

گفت: یکی از روزنامه‌های زنجیره‌ای نوشته بود که بعله! این دکل را برده‌اند به خلیج مکزیک!

گفتم: ولی این دکل اصلاً وارد ایران نشده و خریدار که یک پیمانکار بوده بخشی از قسط را نداده و دکل به ایران منتقل نشده بود. تازه ماجرا مربوط به همین مدعیان اصلاحات است.

گفت: مثل اینکه این جماعت مدعی اصلاحات اصلاً نمی‌دانند دکل چیست؟ و چه اندازه‌ای دارد؟ و همین که از اتاق فرمان به آنها دستور می‌دهند شروع به نوشتن می‌کنند و...

گفتم: چه عرض کنم؟! پیرزنی که بعد از خرید خسته شده بود وارد موزه «لوور» در پاریس شد و روی یک صندلی نشست. مدیر موزه به او گفت؛ مادر جان! این صندلی متعلق به ناپلئون است و پیرزن که اصلاً تا آن وقت اسم ناپلئون را هم نشنیده بود جواب داد؛ خب! ننه جان! اگر اومد بلند میشم اون بشینه!

شهادت دو مدافع دیگر حرم +تصاویر

شنبه, ۹ خرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۰۶ ب.ظ

 

«شهید سعید قارلقی» از کرج و شهید «سید جاسم نوری» از خوزستان در روزهای اخیر در دفاع از حرم اهل بیت(ع) و در مقابله با نیروهای تروریستی و تکفیری به کاروان شهدای مدافع حرم پیوستند.

 

 

 

دو تن از مدافعان حرم اهل بیت علیه السلام در دفاع از حریم آل الله و مبارزه با نیروهای تروریست و تکفیری به جمع شهدای مدافع حرم پیوستند.

«شهید سعید قارلقی» چهارمین شهید استان البرز در دفاع از حرمین آل الله در عراق به دست تکفیری‌های داعش به شهادت رسید و پنجشنبه هفتم خرداد نیز پیکر این شهید بزرگوار به ایران بازگشت.

مراسم تشییع این شهید مدافع حرم فردا، یکشنبه 10 خرداد ساعت 8:30 صبح به آدرس کرج، مهرشهر، کیانمهر، انتهای خیابان ولی عصر (عج) با حضور امت حزب الله برگزار خواهد شد و پس این مراسم پیکر «شهید قارلقی» به بهشت زهرا (س) منتقل و در گلزار شهدا دفن می شود.

شهادت دو مدافع دیگر حرم +تصاویر


همچنین «سید جاسم نوری» نیز از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس در الرمادی عراق در جبهه‌های مقاومت عراق و سوریه در درگیری با نیروهای تکفیری و تروریست به خیل شهدای مدافعین حرم پیوست.

شهادت دو مدافع دیگر حرم +تصاویر
۹۴/۰۳/۰۹