شیار | shiar.ir

       

       

       

       

       

       

چنگیزخان(گفت و شنود)

گفت: پیش‌نویس توافق‌ نهایی یا همان «جمع‌بندی» که قرار است امروز در وین منتشر شود شامل 20 صفحه متن اصلی و 80 صفحه ضمائم است.

گفتم: یعنی از یک جزوه 20 صفحه‌ای، 80 صفحه خلاصه‌برداری کرده‌اند؟! 

گفت: نه بابا، برای این 20 صفحه، 80 صفحه توضیح نوشته‌اند.

گفتم: تیم هسته‌ای کشورمان باید در مقابل نمایندگان شش کشور موسوم به 5+1 خیلی حواسش جمع باشد، چون در 3 صفحه توافق لوزان یک خروار حرف و حدیث علیه برنامه هسته‌ای ایران جا داده بودند، چه برسد به 100 صفحه! 
گفت: تیم کشورمان که اگر می‌خواست کوتاه بیاید، مذاکرات اینهمه طولانی نمی‌شد ولی بعضی‌ها را بگو که برخورداری از فناوری هسته‌ای را بی‌ارزش! می‌دانند و بدشان نمی‌آید که بخش‌هایی از آن حذف شود!
گفتم: آن عده اندک و کم‌شمار را بی‌خیال باش... آنها جان به جانشان کنی، دنبال بزک کردن آمریکا هستند... یارو می‌گفت؛ اگر می‌دونستید که چنگیزخان با سوزاندن کتاب‌های علمی چقدر از بار درس‌هایی که قرار بود بخونیم کم کرده است، هر شب جمعه برایش هزار تا فاتحه می‌خوندید!

 

                                                                .  .  .

 

دکل(گفت و شنود)

گفت: روزنامه‌های زنجیره‌ای و سایت مدعی اصلاحات در یک اقدام هماهنگ، تیتر زدند و خبر دادند که چه نشسته‌اید! یک دکل نفتی گم شده است!

گفتم: به قول رستم قاسمی، دکل که خودکار و مداد نیست که گم شود؟! دکل نفتی کلی تأسیسات و حداقل 50 خدمه دارد.

گفت: یکی از روزنامه‌های زنجیره‌ای نوشته بود که بعله! این دکل را برده‌اند به خلیج مکزیک!

گفتم: ولی این دکل اصلاً وارد ایران نشده و خریدار که یک پیمانکار بوده بخشی از قسط را نداده و دکل به ایران منتقل نشده بود. تازه ماجرا مربوط به همین مدعیان اصلاحات است.

گفت: مثل اینکه این جماعت مدعی اصلاحات اصلاً نمی‌دانند دکل چیست؟ و چه اندازه‌ای دارد؟ و همین که از اتاق فرمان به آنها دستور می‌دهند شروع به نوشتن می‌کنند و...

گفتم: چه عرض کنم؟! پیرزنی که بعد از خرید خسته شده بود وارد موزه «لوور» در پاریس شد و روی یک صندلی نشست. مدیر موزه به او گفت؛ مادر جان! این صندلی متعلق به ناپلئون است و پیرزن که اصلاً تا آن وقت اسم ناپلئون را هم نشنیده بود جواب داد؛ خب! ننه جان! اگر اومد بلند میشم اون بشینه!

«جواد عزتی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: همانطور که می‌دانید مشغول بازی در سری دوم سریال «دردسرهای عظیم» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد هستم.

وی ادامه داد: تمام تلاشمان را به کار بستیم تا این سری از سریال حتی از سری اولش بهتر و پر مخاطب تر شود و ساخت ادامه آن نیز به مردم مربوط می‌شود.

 

این بازیگر در همین رابطه افزود: این را به یقین می‌گویم که از نظر متن،بازی‌ها، کارگردانی و ... همه چیز بهتر از سری اول است. یعنی این را وظیفه گروه می‌دانم، زمانیکه مردم از سری اول این سریال استقبال کردند، پس ما به عنوان عوامل تولید وظیفه‌مان ایجاب می‌کند که در قبال آنها کار خود را به خوبی انجام دهیم.

بازیگر سریال «دودکش» در پایان با اشاره به زمان پخش این سریال نیز گفت: ان شاءالله با خیال راحت به پخش ماه رمضان خواهیم رسید و نمی‌توانم این را حدس بزنم که در ماه رمضان بیشتر دیده ‌می‌شویم یا نه.

 

سری اول مجموعه «دردسرهای عظیم» سال گذشته از شبکه سه سیما پخش شد و در مدت زمان پخش توانست مخاطبان بسیاری را جذب کند. در این مجموعه تلویزیونی مهدی هاشمی، جواد عزتی، امیر غفارمنش، مهران رجبی، مریم سعادت، الناز حبیبی و ... ایفای نقش کرده‌اند.

۹۴/۰۳/۱۰